Siyez Tarhana Cipsi 100 gr

Siyez Tarhana Cipsi 100 gr
Stokta
Sadece kurumsal satış yapılır
18.50 TL - KDV dahil

Minimum sipariş miktarı: 1.

+
Büyük bir sipariş için daha iyi bir fiyat teklif edin

Üretici

Üretici ile iletişime geçin
  Esentepe Mahallesi, Şişli, İstanbul

Gönderi bölgeleri

Türkiye

Kadınların Elinden, Anadolu'daki kadın üreticilerin ürettiği doğal ve organik ürünleri büyük pazarlarla buluşturan bir sosyal girişimdir.

Sağlıklı atıştırmalıklara oldukça ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sizler için alternatif olabilecek özel bir ürün olan Siyez Tarhana cipsini hazırladık.
Kastamonu’da özenle üretilen siyez buğdaylı tarhanaların uygun koşullarda şekil verilmesiyle siyez tarhana cipsi ortaya çıkar. Besleyiciliği yüksektir. Şunu da eklemeyi unutmayalım, yapım aşamasında hiçbir şekilde rafine şeker eklenmeyen Siyez Tarhana cipsi minik paketlerde tüketime hazır hale getiriliyor.
Sağlıklı ve doğal olan Siyez Tarhana cipsi kan şekerini çok çabuk bir şekilde düzenleyen doğal bir atıştırmalıktır. Uzun açlık durumlarında düşen kan şekerini mükemmel bir şekilde ayarlar.
Kurutulması sebebiyle Siyez Tarhana cipsi hiçbir şekilde besin değerlerini kaybetmez, aksine mevsiminden sonra da aynı besleyici özelliğiyle rahatlıkla tüketilebilir.
Günlük rutininizde de sizi yalnız bırakmayacak sağlıklı, katkısız ve besleyici bir atıştırmalık olan Tarhana cipsi çocuklar için de oldukça önerilen bir lezzettir. İçindeki doğal meyve şekeri sayesinde tadım aşaması keyifli bir hale gelecektir.
Siyez Tarhana bağışıklığı artıran bir atıştırmalıktır ve metabolizmanın da daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Böylelikle sindirim problemlerine dayalı yaşanılan sıkıntıları da azalttığı bilinmektedir.
Şimdiden afiyet olsun.

Yorum bulunamadı