Rezene Tane 100g

Kategori: Baharat ve Aktar, Bitkisel Çay Çeşitleri.
Stokta
Hem tüzel kişilere hemde tüketicilere satışa uygundur
8.90 TL - KDV dahil
+

Üretici

Üretici ile iletişime geçin
  İstanbul, Beylikdüzü

Gönderi bölgeleri

Tüm Türkiye

Tabiatta bulunan birbirinden faydalı otlar, bilinçli kullanıldığında ilaç kadar etkili olmaktadır.
Rezene çayı, yalnızca bir fincan tüketildiğinde dahi midede gelişen ekşime ve yanma problemlerine çözüme ulaşmasını sağlayabilir. Mide kaynaklı reflü, gastrit gibi şikayetler söz konusu olduğunda da uzmanlar tarafından tüketilmesi önerilen bitki çaylarından biri olan rezene çayı, aynı zamanda spazm çözücü bir etkiye sahiptir.
Östrojen hormonunun salgılanma oranını artırır ve libidoyu artırır. Rahimde meydana gelen kasılmaları engeller, regl döneminde yaşanan sancıların şiddetini azaltır. Regl döneminin daha konforlu geçmesini sağlar.
Lohusa döneminde vücuttaki süt üretimi artırır. Bu dönemde düzenli olarak günde 1 bardak rezene çayı tüketmek süt üretimini destekler.
İrritabl bağırsak sendromunun söz konusu olduğu hastalarda, şikayetlerin en aza indirilmesini sağlar. Hem papatya bitkisinin çayı hem de tohumu bu hastalığın sebep olduğu şişkinlik, gaz gibi sorunları giderir.
Bebeklerde meydana gelen kabızlık probleminin giderilmesini sağlar ve bebeklerin daha rahat bir şekilde uykuya dalmalarını mümkün kılar.
Düzenli olarak tüketilen rezene çayı metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına destek olur ve daha hızlı bir şekilde kilo verilmesini sağlar.
Kan akışını düzenleyerek bağışık sistemini güçlendiir.
Doğal bir ağrı kesici olmasından ötürü diş ve baş ağrılarını azaltır.

-Mutluluk bir tıkla kapında.

Yorum bulunamadı