Köycem Arı Ürünleri Karışımı 250g

KÖYCEM ARI ÜRÜNLERİ KARIŞIMI
Stokta
Hem tüzel kişilere hemde tüketicilere satışa uygundur
Organik ürün
120.00 TL - KDV dahil

Minimum sipariş miktarı: 1.

+

Üretici

Üretici ile iletişime geçin
  Yangı Köyü, Köyceğiz, Muğla

Gönderi bölgeleri

TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ KARGO

KÖYCEM ARI ÜRÜNLER KARIŞIMI- KÖYCEM ARI ÜRÜNLERİ- KÖYCEĞİZ/MUĞLA

�1 numara ARI SÜTÜ* : Romatizma, hormon dengesizliği, kansızlık, halsizlik, saç dökülmesi, akciğer, kalp, mide ve bağırsak hastalıkları gibi birçok hastalığa karşı kullanılır. ARI SÜTÜ B1, B2, B3, B6, B12, C, H, PP, E vitaminleri, aminoasitler ve organik asitler içermektedir.

� 2 numara PROPOLİS :

ARI kovanlarında bulunan kahverengi bir zifttir. Propolis, yüksek antimikrobiyal ve bakterisid etkisinden dolayı anjin, dişeti hastalıkları, dış ve iç yaralar, yanıklar, egzama, mantar, basur, tüberküloz, frengi, kemik hastalıkları ve benzeri hastalıkların tedavisinde kullanılır.

�3 numara POLEN

Tek başına da çok kıymetli bir besin olan polen ARI kovanlarından alındığında tüm hastalıklarda iyileşmeyi kolaylaştırır. Arıların enzimleriyle karışan polen alerjik olamaz. Küçük, büyük, yaşlı, genç, hasta ve ya sağlıklı herkes polen kullanabilir. Kullanılan polen taze olmalı üzerinden 1 sene geçince tüm faydalı özelliklerini kaybeder, alerji yapabilir. Polen kullananlar Protein içeren besinleri azaltmalıdır, çünkü polende bol miktarda Protein vardır.

�4 numara ÇAM BALI .

Bu ürünler belli oranlarda 215 gr bal, 10 gr ARI sütü, 10 gr Polen, 15 gr Propolis
bu şekilde karıştırarak macun haline getiriyoruz. Tek tek belirtilen ürünlerin Vücuda sağlayacağı faydaları bu şekilde kat ve kat artmış oluyor.
Kullanım şekli: çocuklarda 1 çay kaşığı yetişkinlerde 1 tatlı kaşığı. Serin yerde muhafaza edilir. İçerisinde bal olduğu çocuklar için özellikle yemesi daha kolaydır.

Yorum bulunamadı