Çilek Reçeli 450 gr

Osmanlı Dağ Çileği Reçeli 450 gr
Stokta
Hem tüzel kişilere hemde tüketicilere satışa uygundur
27.50 TL - KDV dahil

Minimum sipariş miktarı: 1.

+

Üretici

Üretici ile iletişime geçin
  Esentepe Mahallesi, Şişli, İstanbul

Gönderi bölgeleri

Türkiye

Kadınların Elinden, Anadolu'daki kadın üreticilerin ürettiği doğal ve organik ürünleri büyük pazarlarla buluşturan bir sosyal girişimdir.
Dağ Çileği reçeli hiçbir katkı maddesi eklenmeden, az miktarda pancar şekeriyle hazırlanmaktadır. Bütün reçellerimiz katkısız ve doğaldır, bu yüzden az miktarda pancar şekeri, reçelin kıvamını ve koruyuculuğunu sağlamaktadır. İçeriğinde hacimsel olarak en az %80 meyve bulunmaktadır.
Bahçelerden toplanan dağ çilekleri niş birer atölye olan kadın kooperatiflerine getirilir. Çilıkanır sapları ayrılır, Lezzetli bir çilek reçelinin püf noktası reçel için doğru çilek türlerinin seçilmesidir. Kadınlar yıl boyunca özenle bahçelerde yetiştirilen çilekleri bütün bir şekilde pancar şekeriyle kaynatırlar. Leziz reçellerimiz sonrasında kavanozlarımıza doldurulup kapakları kapatılarak sevdiklerimizle paylaşmaya hazır hale gelir.
Kadinlarinelinden.com olarak doğal, katkısız ve organik gıdayı aracısız olarak tüketiciye ulaştırmanın heyecanındayız. Dağ çileği reçelimizde özlediğiniz sabah kahvaltılarını yakalayacaksınız!

Yorum bulunamadı